SLUŽBY


Svatby

Váš svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života, a my jsme zde, abychom ho udělali naprosto nezapomenutelným. S více než 30ti lety zkušeností na svatebních akcích jsme se stali specialisty na dodávání hudby, zábavy, moderování a práci koordinátora, které budou tvořit krásné vzpomínky na váš velký den.

Firemní večírky

Vaše firemní večírky nebudou nikdy stejné, každému se věnujeme zvlášť a s velkou péčí. Naše hudba je tím, co spojuje lidi, tvoří formální, ale i neformální atmosféru a umožňuje každému relaxovat a bavit se. Nezáleží na tom, zda jde o výroční večírek, vánoční party nebo firemní galavečer, DJSTUDIO má pro vás nejlepší zábavu.

Plesy

Taneční plesy jsou o rytmu, tanečním nadšení a hlavně zábavě. Bez ohledu na to, zda jde o maturitní ples, ples školního klubu, nebo jinou taneční událost, naše hudba a moderace Vám poskytne energii, kterou potřebujete na parketu.

Virtuální realita

Jako jediní Vám k naší show poskytneme i neskutečný zážitek. Obsluha Vás provede virtuálním světem. Tuto aktivitu určitě doporučujeme. Je to dokonalé vyplnění času například po slavnostním obědě na svatbě, ale zároveň to může být skvělý zážitek pro Vaše zaměstnance.

PŘI PLNÉM SERVISU ZÍSKÁTE KARAOKE, VIRTUÁLNÍ REALITU, SMS REALITY NEBO TANEC V OBLACÍCH ZDARMA!

SMS reality

Disponujeme programem zvaným SMS reality. Na obrazovkách uvidíte "tabulku" s tím, že Vám vaši hosté mohou psát vzkazy na tel. číslo našeho programu, který ihned SMS zprávu přepíše na televize.

PŘI PLNÉM SERVISU ZÍSKÁTE KARAOKE, VIRTUÁLNÍ REALITU, SMS REALITY NEBO TANEC V OBLACÍCH ZDARMA!

Streamování, live přenos a záznam

Chcete živě přenášet Vaši akci? Pro nás to není problém! Disponujeme kamerami, videomixem a vším dalším pro kvalitní přenos. 

Oslavy

Oslavy jsou o radosti, smíchu a tanečním nadšení, a s námi je to zaručeno. Bez ohledu na to, zda slavíte narozeniny, výročí, promoci, nebo jinou speciální událost, naše hudba a moderování po celou dobu oslavy

Vám poskytne nejlepší zábavu pro Vaši oslavu.

Videodiskotéky

Naše videodiskotéky nejsou jen o hudbě - jsou o vizuálním dojmu, který vytváříme. Kromě hudby dodáváme na obrazovky a projekční plochy vizuální efekty, animace a videoklipy, které doprovázejí každou skladbu a vytvářejí ohromující vizuální zážitek. Nakupujeme kvalitní videoklipy ze zahraničí.

Pronájem zvukové a světelné aparatury

Pronájem zvukové a světelné techniky je ideálním řešením pro každou akci, která potřebuje profesionální zvukové a světelné vybavení. U nás si můžete půjčit cokoli. Disponujeme vybavením od A až do Z.

Karaoke

Chcete skvělý doplněk do večerního programu? Zkuste si karaoke! Texty k písničce uvidíte na obrazovce, do ruky Vám dáme mikrofon a obecenstvo je jen Vaše. Disponujeme spousty písněmi od nás, ale i ze zahraničí.

PŘI PLNÉM SERVISU ZÍSKÁTE KARAOKE, VIRTUÁLNÍ REALITU, SMS REALITY NEBO TANEC V OBLACÍCH ZDARMA!

Tanec v oblacích

Chcete tančit v oblacích? Není problém. U nás naleznete i těžkou mlhu, která se pouze plazí po zemi a vytváří dokonalý efekt pro fotografie i pocit například při prvním tanci.

PŘI PLNÉM SERVISU ZÍSKÁTE KARAOKE, VIRTUÁLNÍ REALITU, SMS REALITY NEBO TANEC V OBLACÍCH ZDARMA!

Prodej

Chcete něco do začátku a nechcete platit plné částky za novou techniku? Proto tu pro Vás máme i prodej! Disponujeme spoustou techniky. Pro více informací klikněte zde

Kontaktujte nás

djstudio.cz

S.K.Neumanna 102, Pardubice, 53002

+420 777 01 02 01

djseven@djstudio.cz

@djstudio