Firemní logo
Firemní logo
Logo pro náš rodinný tým
Logo pro náš rodinný tým

O NÁS

 Naše umělecká agentura vznikla na jaře roku 1991 s názvem Agentura Remix. Tenkrát ji tvořili dva členové DJ Seven, před tím ještě DJ Jareš, a DJ Jerry, celým jménem Tomáš Kodet. Tito dva lidé se znali již z konce 80tých let, kdy spolu vystudovali konzervatoř.


 Celá krásná 90tá léta odehráli celé své akce z gramofonů a gramofonových desek (Vinylů). Jejich působnost byla v nejprestižnějších klubech v celé České republice i zahraničí (Polsko, Německo, Rakousko, Slovensko).


 Ke konci 90tých let se naše parta rozrostla. Přidali se k nám další členové, stala se z nás jedna velká rodina a z naší Agentury Remix se stává studio, přesněji DJ Studio se školou pro začínající diskžokeje.

 Přátelství mezi námi stále přetrvává, někteří z členů si ještě rádi párkrát sáhnou na desky, ale dnes jsou z nich podnikatelé v jiných oborech. Ale stále si v srdci uchovávají jen ty nejkrásnější vzpomínky a občas je můžete zahlédnou všechny po hromadě na nějaké pořádné párty.

 Po roce 10 dává opět DJ Studio na vědomí, že stále roste a neusnulo na vavřínech. Přichází nejen změna loga, ale i zaměření. Od téhle doby nás už neuvidíte jen v klubech, ale i na svatbách, večírcích, firemních akcích, oslavách, OpenAir festivalech a mnoho dalších.

 

 V roce 2018 vstupuje do DJ Studia dcera majitele, Eliška. Za posledních 5 let její dovednosti raketově stoupají. Pod vedením svého táty, DJ Sevena nabírá bohaté zkušenosti ze svatebního a eventového světa. Nebojí se mikrofonu a "gramce" roztáčí do plných otáček. V této době ji už můžete znát pod jejím nickem DJ Twenty.

 Za tuto dobu máme mnoho zkušeností, díky kterým uděláme Vaši akci nezapomenutelnou. Můžeme také říct, že dnes klademe důraz hlavně na moderaci a pobavení po celou dobu Vaší akce, kterou rádi obohatíme i našimi doplňkovými programy.


S NÁMI SE PROSTĚ NUDIT NEBUDETE

Kontaktujte nás

djstudio.cz

S.K.Neumanna 102, Pardubice, 53002

+420 777 01 02 01

djseven@djstudio.cz

@djstudio